Tarihçe

Uno Donanım Tanıtım Büro Makineleri ve Teknik Servis Hizmetleri San.Tic.Ltd.Şti.

2001 yılından itibaren ofis doküman otomasyonu ve baskı çözümleri üzerine müşteri odaklı çalışan ve onların ihtiyaçlarına yönelik getirdiği çözümlerle bilişim endüstrisinin Ege Bölgesinde önde gelen firmalarından olmayı başarmıştır.

Büro makinelerinin lider kuruluşlarından olan Uno Donanım Tanıtım Büro Makineleri ve Teknik Servis Hiz.San.Tic.Ltd.Şti. MİTACO dijital siyah beyaz, renkli fotokopi makineleri ege bölge distributorü ve KYOCERA yazıcı ürünleri çözüm ortağı, OKI yazıcı ve çok fonkiyonlu ürünler çözüm ortağı ve yetkili teknik servisi, SAMSUNG satış noktası ve teknik servis noktası olup, tüm ofis ihtiyaçlarınıza uygun baskı çözümlerini daha ekonomik , verimli ve yüksek kalitede devam ettirmenizi sağlayacak  yöntemleri profesyonel ekibimizle sunmaktadır.

Servis Hizmetlerinin çok önem kazandığı günümüzde T.S.E. teknik servis yeterlilik belgesine sahip olan şirketimiz, uzman ve yetkin kadrosu ile İzmir ve Ege Bölgesine yayılmış servis desteğiyle ihtiyaç duyduğunuzda marka ayrımı yapmaksızın siz müşterilerimizin yanında olmaya devam edecektir.